راه اندازی کتابخانه تخصصی امیر المومنین (ع)
به گزارش روابط عمومی بنیاد نهج البلاغه، رضاقلی زاده تکمیل کتابخانه تخصصی نهج البلاغه را با توجه به استعداد و ظرفیت این مجموعه از اولویت های اصلی این بنیاد برشمرد و همّت مسئولین و متولیان فرهنگی ، همچنین افراد خیّر و فرهنگدوست را برای این امر مهم و مقدس خواستار شد .

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در ادامه بازدید از تهیه کتابخانه ای با موضوع مرتبط و تکمیل کتابخانه موجود و تبدیل آن به یک کتابخانه کاملا تخصصی و مجهز از حیث تعدد عنوان و امکانات نرم افزاری تا سال آینده خبر داد .

در این بازدید رحیم انور مدیر بنیاد بین المللی نهج البلاغه دفتر استان اردبیل نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در محل بنیاد ، تجهیز و تأمین کتابها با موضوع نهج البلاغه و امام علی (ع) را با توجه به مراجعات مکرر پژوهشگران ، اساتید ، دانشجویان و علاقمندان ، جزو ضروری ترین اقدامات دانست و از همّت و مساعی خانم رضا قلیزاده قدردانی کرد .

لازم به ذکر است بنیاد بین المللی دفتر استان اردبیل با گذشت 9 سال از تاسیس آن، هم اینک به عنوان محلی برای علاقمندان و به آشنایی با کلام امام علی (ع) تبدیل شده و توانسته است خدمات ارزشمندی را ارائه نماید