شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی (بنیاد نهج البلاغه) اردبیل تشکیل شدکیوان رجبعلی زاده:

شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی (بنیاد نهج البلاغه) اردبیل تشکیل شد

دبیر شورای همیاران بنیاد نهج البلاغه اردبیل از تشکیل شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی اردبیل خبر داد .

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نهج البلاغه اردبیل دکتر کیوان رجبعلی زاده گفت: شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی (بنیاد نهج البلاغه) اردبیل با حضور تعدادی از معتمدین و خیّرین اردبیل در محل دفتر بنیاد نهج البلاغه تشکیل شد.

 

دبیر این شورا لزوم تشکیل شورای همیاران را چنین بیان کرد: با تأسی از سیره انیبای الهی و ائمه معصومین علیهم السلام به انگیزه تجلّی مبانی والای انسان دوستی ، اشتیاق بی کران و خلوص و اعتقاد انسان های مومن به ایجاد امکانات و زمینه های آموزشی و تربیتی به منظور رشد و شکوفایی استعداد های جوانان ایران اسلامی و همچنین بهره گیری از توانمندیهای مادی و معنوی خیّرین و تشویق و ترغیب توانگران و نیک اندیشان در تقویت و گسترش آموزه های نهج البلاغه ، بارقه ای گردید تا افراد خیّر و خداجوی با عزمی راسخ و اراده مشترک ، شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی (بنیاد نهج البلاغه ) استان اردبیل را تشکیل دهند.

وی ادامه داد: بهره گیری از توانمندی های مادی و معنوی خیّرین و تشویق و ترغیب نیکوکاران و نیک اندیشان در تقویت و گسترش آموزه های نهج البلاغه و تامین نیاز های موسسه را از اهداف تشکیل این شورا است.

   

رجبعلی زاده وظایف این شورا را چنین عنوان کرد:

-        شناسایی ، تقدیر و حمایت همه جانبه از خیّرین و واقفین در زمینه نهج البلاغه

-        نظارت بر حسن انجام نظرات و اهداف شرعیّه خیّرین و واقفین

-        ایجاد زمینه ها و بستر های مناسب اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در جهت تقویت و استمرار حمایتهای خیّرین

-        حمایت از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی طّلاب، دانشجویان و اساتید حوزه و دانشگاه

-        برنامه ریزی و ساماندهی برای جذب کمکهای مردمی و دولتی در جهت ساخت و افزایش فضاهای مورد نیاز و تامین نیاز ههای مادی و امکانات لازم و ضروری موسسه.

 

 

وی خاطر نشان کرد: آقایان، اصغر تقی زاده شکیبا – محمدرضا فلسفی – بیوک جامعی – حسین نیک منش – یوسف غفرانی – مهدی جامعی – عبدالطیف عالم- عباس دست باز- نعیم راثی زاده-ولی ا.. بیوک آقازاده – کیوان رجبعلی زاده اعضای این شورا را تشکیل می دهند که آقای عبدالطیف عالم به عنوان رئیس شورا و آقای عباس دست باز به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

 

دبیر شورای همیاران موسسه نشر معارف علوی با اشاره به افتتاح حساب این موسسه نزد  بانک توسعه تعاون گفت: افراد خیّر می توانند کمکهای نقدی خود را  به شماره کارت:5029081042130381 یا شماره حساب:013585665001 واریز نمایند.