سخن گوهربار : حكمت 25ترس از خدا در فزونى نعمت ها (اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] يَا ابْنَ آدَمَ إِذَا رَأَيْتَ رَبَّكَ سُبْحَانَهُ يُتَابِعُ عَلَيْكَ نِعَمَهُ وَ أَنْتَ تَعْصِيهِ فَاحْذَرْهُ . و درود خدا بر او ، فرمود : اى فرزند آدم ! زمانى كه خدا را مى بينى كه انواع نعمت ها را به تو مى رساند تو در حالى كه معصيت كارى ، بترس.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

مدیر بنیاد نهج اردبیل: همه کژیها و کاستیها با درس های نهج البلاغه اصلاح و برطرف می‌شود .

شهردار اردبیل: به شدت نیازمند حضور نهج البلاغه در توسعه‌ اجتماعی و فرهنگی هستیم .

پنجشنبه ۱۱ بهمن ۹۷ شهردار اردبیل با دعوت رسمی مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل در دفتر این بنیاد حضور یافت .

 

در این دیدار که با حضور معاونان بنیاد و تنی چند از مدیران و مسوولان شهرداری اردبیل انجام شد، آقای رحیم انور، مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل با اشاره به سابقه تاسیس و اهداف و وظایف این بنیاد، اهمیت معارف علوی و توان و کارکردهای اخلاقی، تربیتی و اجتماعی آن را خاطر نشان کرد. او با برشمردن نمونه‌هایی از فرمایش حضرت امیر مومنان، امام علی(ع)، مضامین بلند آن را یادآور شد و گفت: حجم سنگین معضلات اجتماعی و فرهنگی موجود در شهر اردبیل را می‌توان با کمک رهنمودهای نهج البلاغه حل کرد و امور را به سامان رساند .

 

حمید لطف الهیان، شهردار اردبیل، نیز از حضور خود در دفتر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل اظهار خوشوقتی کرد و با تشریح علل بروز معضلات و چالشهای موجود در شهر اردییل، حل موثر و بی‌بازگشت مسائل را در گرو انجام کار علمی و مطالعه‌شده‌ی فرهنگی دانست .

او همچنین با برشمررن عوامل و مختصات توسعه، نهج البلاغه و معارف علوی را در فرایند توسعه یافتگی انسان و جامعه و محیط پیرامونش را موثر توصیف کرد .

در ادامه استاد رحیم انور به تشریح کلیات برنامه‌ی همکاری این بنیاد و شهرداری اردبیل پرداخت و آقای سعید حاجی محمدی، قائم مقام بنیاد نهج استان، برخی از نیازهای ضروری دفتر بنیاد را مطرح کرد که با استقبال و نظر موافق شهردار اردبیل قول تامین و تحویل آن را داد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد