سخن گوهربار : حكمت 330مسؤليت نعمت ها(اعتقادى) وَ قَالَ [عليه السلام] أَقَلُّ مَا يَلْزَمُكُمْ لِلَّهِ أَلَّا تَسْتَعِينُوا بِنِعَمِهِ عَلَى مَعَاصِيهِ . و درود خدا بر او ، فرمود: حق خدا بر عهدة شما اينكه از نعمت هاى الهى د رگناهان يارى نگيريد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

طبق سنوات گذشته و رسم هرساله آخرین جلسه سال با هدف جمع بندی فعالیت های سالیانه و بررسی نتایج آن و همچنین برنامه ریزی برای شروعی پرتلاش تر در سال جدید که امسال شروع آن مزین به سالروز ولادت باسعادت مولای متقیان علی(ع) است، در مورخ 1397/12/26 در محل سالن جلسات  کتابخانه مرکزی استان اردبیل با حضور معاونین و کارکنان و اساتید بنیاد نهج البلاغه برگزار گردید.

در شروع برنامه بعد از قرائت آیاتی از قرآن و خیرمقدم گوئی توسط جناب آقای سعید حاجی محمدی بعنوان قائم مقام بنیاد، آقای دکتر شاد مسئول دفتر بنیاد شهرستان خلخال با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این شهرستان پرداختند و از برگزاری دو دوره مقدماتی تربیت مربی نهج البلاغه در سال 1397 و همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری دوره پیشرفته در سال بعد خبر دادند. ایشان در ادامه گزارش به حمایت مادی و معنوی بنیاد نهج البلاغه استان از رساله دکتری یکی از دانشجویان دانشگاه این شهرستان اشاره نمودند. بعد از ایشان، جناب آقای ناصرآزاد با بیان فضائل ماه مبارک رجب و تبریک اعیاد این ماه و نوروز باستانی و آرزوی سالی باخیر و برکت برای اعضای بنیاد، نظرات سایر مدعوین برای اقدامات اجرا شده و برنامه های پیش بینی شده مطرح و از زحمات بی پایان و دلسوزانه استاد انوری تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

پایان بخش جلسه ارائه فعالیت های یکساله بنیاد و ایراد برنامه های سال آتی توسط مدیر دفتر استان اردبیل جناب آقای انوری بود. ایشان نحوه برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته و عالی تربیت مربی همچنین 18 محفل انس با نهج البلاغه که در سطح شهرستان اردبیل فعال هستند را بیان نموده و از ارائه طرحی توسط بنیاد نهج البلاغه استان و همکاری مشترک با سازمان فرهنگی شهرداری اردبیل در راستای تحقق حقوق شهروندی خبر دادند.

در نهایت جلسه با دعای سال تحویل و آرزوی خیر و برکت برای همه مسلمانان و شیعیان علی (ع) ختم گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد