سخن گوهربار : حكمت 258صدقه و توانگرى(اخلاقى، اقتصادى) وَ قَالَ [عليه السلام] إِذَا أَمْلَقْتُمْ فَتَاجِرُوا اللَّهَ بِالصَّدَقَةِ . و درود خدا بر او ، فرمود: هرگاه تهيدست شديد ، با صدقه دادن ، با خدا تجارت كنيد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

افتتاح اولین دانشکده تربیت مربی نهج البلاغه استان اردبیل

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اولین دانشکده تربیت مربی نهج البلاغه استان اردبیل به همت بنیاد بین المللی نهج البلاغه افتتاح شد .

اردبیل رحیم انور مدیر دانشکده تربیت مربی نهج البلاغه : علاقمندان به تحصیل در رشته نهج البلاغه برای ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی با مدرک لیسانس و در رشته‌های مختلف می‌توانند ثبت نام کنند و در طول ۲ ترم ۱۳ درس تخصصی نهج البلاغه را سپری کرده و مانند دانشگاه‌های دیگر مدرک معتبر علمی کاربردی اعطا خواهد شد.

آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل نیز در مراسم افتتاحیه دانشگاه جامع علمی کاربردی تربیت مربی نهج البلاغه استان از تلاش و عمل خیرخواهانه خیرین استان در جهت راه اندازی دانشگاه نهج البلاغه تقدیر کرد و افزود: سیره و سخنان گهربار حضرت امام علی (ع) باید در تمامی بخش‌های جمله الگو و سرمشق قرار گیرد که این عمل ادای دین به ساحت مقدس امام علی (ع) و اهل بیت است.

ایشان  افزود: اگر بهای کافی به کار فرهنگی معقول داده شده و با مدیریت فکر، اندیشه و احساس جامعه به سمت جلو گام برداریم یقیناً علاوه بر پرباری فرهنگ عامه، مشکلات اقتصادی تا حد چشمگیری کاهش یافته و بزه‌های اجتماعی نیز به حداقل ممکن خواهد رسید .

ندایی، معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار اردبیل نیز در بازدید از امکانات این مجموعه از تدوین دوره‌های ویژه نهج البلاغه برای کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و افزود: توافق شده این دوره‌ها تدوین و برای استانداری اردبیل ارسال شود تا در شورای اداری استان و شورای آموزش استانداری اردبیل مطرح شده و در صورت تصویب برای کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان این دوره‌ها جزو دوره‌های لازم و ضروری تلقی شود تا مدیران و کارکنان از این دوره‌ها استفاده کنند .

در ادامه خیر نیک اندیش، ولی مسیحا نیز با اهدای یک واحد آپارتمان زمینه آغاز و استقرار کلاس‌های دانشگاه نهج البلاغه استان اردبیل را فراهم کرد .

 

 

 

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد