سخن گوهربار : حكمت 175راه درمان ترس (اخلاقى، علمى، تربيتى) وَ قَالَ [عليه السلام] إِذَا هِبْتَ أَمْراً فَقَعْ فِيهِ فَإِنَّ شِدَّةَ تَوَقِّيهِ أَعْظَمُ مِمَّا تَخَافُ مِنْهُ . و درود خدا بر او ، فرمود : هنگامى كه از چيزى مى ترسى ، خود را در آن بيفكن ، زيرا گاهى ترسيدن از چيزي، از خود آن سخت تر است.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

  

رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور مطرح کرد :

بنیاد اردبیل با اجرای طرح«مهد علوی در قالب دانش بنیان» پایلوت استان های دیگر شود

رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور از طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان» که بنیاد نهج البلاغه اردبیل در صدد اجرایی کردن آن است، اظهار خرسندی کرد و گفت: بنیاد اردبیل با اجرای این طرح پایلوت استان های دیگر شود .

آیت‌الله سید جمال‌الدین دین‌پرور، رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور شامگاه گذشته (20 تیر) در جلسه شورای معاونان بنیاد گفت: طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان» باید با جدیت توسط بنیاد اردبیل پیگیری شود .

 وی طرح مذکور را اقدام و برنامه موثری در کاربردی کردن تئوری های نهج البلاغه در سطح کلان توصیف کرد و افزود: بنیاد نهج البلاغه اردبیل با اجرای این طرح پایلوت استان های دیگر شود .

 آیت‌الله دین‌پرور، بنیاد نهج البلاغه اردبیل را یکی از فعال ترین بنیادهای کشور عنوان و بیان داشت: شاخصه اصلی فعالیت این بنیاد برگزاری دوره های تربیت مربی و محافل انس با نهج البلاغه است که با تعامل کانون های مساجد به نحو مطلوب برگزار می شود .

 رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور، ادامه داد: بستر سازی خوبی برای یادگیری نهج البلاغه برای اقشار مختلف در جامعه فراهم شده است و باید از این بستر به نحو مطلوب برای بردن نهج البلاغه به داخل خانه ها و قرار دادن در سبد کتاب خانواده ها استفاده کنیم .

 وی هم چنین از طرح بنیاد برای برگزاری همایش تخصصی نهج البلاغه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل استقبال کرد و تصریح کرد: از ریاست دانشگاه ازاد اردبیل باید به خاطر تعامل سازنده با بنیاد نهج البلاغه و دید علمی ای که به نهج البلاغه دارد باید کمال تقدیر و تشکر را کرد .

 آیت‌الله دین‌پرور در پایان سخنان خود متذکر شد: بنیاد نهج البلاغه اردبیل با فعال سازی کار گروه های تخصصی باید مقاله های کاربردی تدوین کرده و در قالب فصلنامه که هزینه آن را دفتر مرکزی متقبل می شود، به چاپ برساند .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد