سخن گوهربار : حكمت 207ارزش همانند شدن با خوبان(اخلاقى، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] إِنْ لَمْ تَكُنْ حَلِيماً فَتَحَلَّمْ فَإِنَّهُ قَلَّ مَنْ تَشَبَّهَ بِقَوْمٍ إِلَّا أَوْشَكَ أَنْ يَكُونَ مِنْهُمْ . و درود خدا بر او ، فرمود : اگر بردبار نيستي، خود را به بردبارى بنماى ، زيرا اندك است كه خود را همانند مردمى كند و از جملة آنان به حساب نيايد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» برگزار می شود

مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل از برگزاری طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» خبر داد و گفت: این طرح با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار خواهد شد.

رحیم انور، مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل شامگاه گذشته (18 تیر) در جلسه شورای معاونان بنیاد که با حضور آیت الله دین پرور برگزار شد، گفت: طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» در هیجدهم ذی حجه همزمان با عید غدیر خم با همکاری کانون های مساجد برگزار می شود.

 انور همچنین از برگزاری مسابقه آنلاین نهج البلاغه در فضای مجازی تلگرام خبر داد و افزود: این مسابقه نیز در هر دو هفته یکبار برگزار می شود و هدف آن آشنا کردن اقشار مختلف مردم با مفاهیم نهج البلاغه است.

 مدیر بنیاد نهج البلاغه استان، برگزاری دوره های مجازی آموزش نهج البلاغه را یکی از اولویت های بنیاد عنوان و بیان داشت: شاخصه اصلی فعالیت بنیاد در برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته تربیت مربی و محافل عمومی انس با نهج البلاغه است.

 انور ادامه داد: اهداف تمام برنامه های تدوین شده تنها برای کاربردی کردن مفاهیم و تئوری های نهج البلاغه است که در این راستا طرح دانش بنیانی نیز تدوین کرده ایم.

 این مقام مسئول با اشاره به برنامه های آتی این بنیاد، اظهار داشت: طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان»، طرح«اردبیل یک روز با نهج البلاغه» راه اندازی کتابخانه تخصصی امیر المؤمنین (علیه السلام) و برگزاری همایش علمی- تخصصی نهج البلاغه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پاییز 96 از جمله برنامه های این بنیاد است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد