سخن گوهربار : حكمت 348سخت ترين گناه(اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] أَشَدُّ الذُّنُوبِ مَا اسْتَهَانَ بِهِ صَاحِبُهُ . و درود خدا بر او ، فرمود: سخت ترين گناه ، آن كه گناهكار آن را كوچك بشمارد.

منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
rite aid couponing site prescription drug discount card
آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

free std testing indianapolis click chlamydia throat symptoms
my wife cheated now what mapbiquity.com married men and affairs
kamagra 100mg blog.jrmissworld.com kamagra 100

طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» برگزار می شود

مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل از برگزاری طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» خبر داد و گفت: این طرح با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار خواهد شد.

رحیم انور، مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل شامگاه گذشته (18 تیر) در جلسه شورای معاونان بنیاد که با حضور آیت الله دین پرور برگزار شد، گفت: طرح «اردبیل یک روز با نهج البلاغه» در هیجدهم ذی حجه همزمان با عید غدیر خم با همکاری کانون های مساجد برگزار می شود.

 انور همچنین از برگزاری مسابقه آنلاین نهج البلاغه در فضای مجازی تلگرام خبر داد و افزود: این مسابقه نیز در هر دو هفته یکبار برگزار می شود و هدف آن آشنا کردن اقشار مختلف مردم با مفاهیم نهج البلاغه است.

 مدیر بنیاد نهج البلاغه استان، برگزاری دوره های مجازی آموزش نهج البلاغه را یکی از اولویت های بنیاد عنوان و بیان داشت: شاخصه اصلی فعالیت بنیاد در برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته تربیت مربی و محافل عمومی انس با نهج البلاغه است.

 انور ادامه داد: اهداف تمام برنامه های تدوین شده تنها برای کاربردی کردن مفاهیم و تئوری های نهج البلاغه است که در این راستا طرح دانش بنیانی نیز تدوین کرده ایم.

 این مقام مسئول با اشاره به برنامه های آتی این بنیاد، اظهار داشت: طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان»، طرح«اردبیل یک روز با نهج البلاغه» راه اندازی کتابخانه تخصصی امیر المؤمنین (علیه السلام) و برگزاری همایش علمی- تخصصی نهج البلاغه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پاییز 96 از جمله برنامه های این بنیاد است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد