سخن گوهربار : حكمت 347جايگاه ستايش(اخلاقى، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] الثَّنَاءُ بِأَكْثَرَ مِنَ الِاسْتِحْقَاقِ مَلَقٌ وَ التَّقْصِيرُ عَنِ الِاسْتِحْقَاقِ عِيٌّ أَوْ حَسَدٌ . و درود خدا بر او ، فرمود: ستودن بيش از آنچه كه سزاوار است نوعى چاپلوسى ، و كمتر از آن ، درماندگى يا حسادت است.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل امروز در ارزیابی دوره ای از محافل انس با نهج البلاغه با تشکر از معاونت آموزش بنیاد جناب آقای حاجی محمدی و مسئول  آموزش همگانی جناب آقای مهدوی از فعالیت های ارزنده و بی نظیر این عزیزان قدردانی کردند و خاطر نشان کردند بنیاد نهج البلاغه استان توانسته است با ایجاد و برگزاری محافل، نهج البلاغه را از مهجوریت در آورد.

استاد انور در ادامه با بیان این مطلب که سرکار خانم تمجید یکی از بهترین مربیان محافل می باشند که توانسته اند محافل مختلف را در محلات مختلف به بهترین نحو اداره کنند.

ایشان با تاکید بر اینکه هرفرد با نهج البلاغه مانوس شود خیر دنیا وآخرت را بدست می آورد. در پایان به تعدادی از حضار جوایزی به رسم یادبود اهداء شد .

 در این محفل به تعدادی از مخاطبان  جوایزی اهداء شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد